22/01/2019 15:44

Uitspraken, Nieuws & Blogs

Volg ons op Twitter

Wist je dit?

  • Volgens artikel 7:629 lid 9 BW mag een werkgever met een medewerker overeenkomen dat de eerste twee ziektedagen voor rekening van de werknemer zijn. Dit moet dan wel in de arbeidsovereenkomst of in de CAO staan.

Nieuwsbrief

Advertentie

SLUIT
CLOSE